Koncert charytatywny MAKE JAZZ NOT WAR dla Ukrainy

Zapraszamy  na Koncert charytatywny MAKE JAZZ NOT WAR dla Ukrainy.  Koncert odbędzie się 08.04.2022 w Teatrze Palladium w Warszawie.

W koncercie wezmą udział: Ewa Bem , Dorota Miśkiewicz, Agnieszka Wilczyńska, Krzysztof Kiljański, Janusz Szrom, Henryk Miśkiewicz, Robert Majewski, Andrzej Jagodziński, Paweł Perliński, Adam Cegielski, Andrzej Łukasik, Czesław Bartkowski, Marcin Jahr.

W trakcie koncertu odbędzie się także aukcja charytatywna fotografii i grafik Urszuli Las, Kasi Stanczyk i Jarka Wierzbickiego, oraz licytacja wspólnej kolacji z Ewą Bem w jednej z restauracji warszawskich.

Wydarzenie poprowadzi Artur Andrus. Dochód z imprezy w 100% przeznaczony jest na pomoc Ukrainie, w tym wsparcie działań organizacji wspierających uchodźców, a w kolejnym etapie działań aktywizacyjnych i edukacyjnych, skierowanych do osób uciekających przed wojną, dołączających do społeczności warszawskiej.

Bilety >>

lub w salonach prasowych Empik.

ORGANIZATORZY:

Blue Note Agencja Artystyczna Andrzej Łukasik, Centrum Wsparcia Koordynacji Warszawa, Fundacja Inna Przestrzeń

PARTNERZY:

Dom Kultury „Włochy”, Włochy (dzielnica m.st. Warszawy), Okęcka Sala Widowiskowa, Going. Teatr Palladium, Agora Muzyka, STOART – Związek Artystów Wykonawców, Stołeczna Estrada, Fundacja Universitatis Varsoviensis, Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

PATRONATY:

JAZZ FORUM, JazzPRESS

Plakat: @Kasia Stanczyk

BLUE NOTE Agencja Artystyczna

realizacja: estinet.pl

BLUE NOTE AGENCJA ARTYSTYCZNA

02-786 Warszawa,
ul. Zamiany 9/8

phone 48 22 641 90 30
mobile 48 605 588 042

bluenote@bluenote.waw.pl