JAZZ z NOWĄ ENERGIĄ – „JERZY 'DUDUŚ’ MATUSZKIEWICZ”

„Zakochani są wśród nas”, „Wojna domowa”, „Czterdzieści lat minęło”, „Stawka większa niż życie” i inne utwory muzyki filmowej napisane przez JERZEGO „DUDUSIA” MATUSZKIEWICZA będzie można usłyszeć już 10 grudnia podczas koncertu „Jazz z NOWĄ ENERGIĄ”.

To wydarzenie zapoczątkuje cykl świetnych imprez muzycznych adresowanych do szerokiej publiczności. Celem cyklu jest propagowanie tego rodzaju muzyki i odczarowanie stereotypu, że jazz jest muzyką trudną, adresowaną jedynie do wyrobionego słuchacza.

Kilku znakomitych muzyków i współpracowników „Dudusia” postanowiło uhonorować jego twórczość i przypomnieć publiczności postać artysty, prezentując wycinek jego ogromnego dorobku kompozytorskiego. W programie wydarzenia znajdą się największe przeboje, przede wszystkim filmowe, powszechnie znane i lubiane takie jak m.in.: „Zakochani są wśród nas”, „Wojna domowa”, „Czterdzieści lat minęło”, „Stawka większa niż życie”, „Miłość złe humory ma”, „Podróż za jeden uśmiech” w genialnych aranżacjach Andrzeja Jagodzińskiego i Roberta Majewskiego.
Ten koncert jest zatem świetną propozycją rozrywki na wysokim poziomie, przy dźwiękach i słowach utworów znanych i uwielbianych przez wielopokoleniową publiczność.

Wykonawcami koncertu są: Agnieszka Wilczyńska – śpiew i Robert Majewski – trąbka i flugelhorn, a także trio Andrzeja Jagodzińskiego w składzie: Andrzej Jagodziński – fortepian – kierownik muzyczny, Adam Cegielski – kontrabas, Czesław „Mały” Bartkowski – perkusja.

Koncert odbędzie się w sobotę, 10 grudnia 2022 r. w sali Resursy Obywatelskiej w Radomiu, ul. Malczewskiego 16, o godz. 18.00.

Bilety w cenie 40 zł będą dostępne do sprzedaży poprzez stronę internetową www.ebilet.pl
oraz w Radomiu: w Centrum Informacji Turystycznej, pl. Dworcowy 2 oraz w Biurze podróży ARLEKIN, ul. Traugutta 41.

Sponsorem koncertu jest: Enea Nowa Energia

Organizator:
Blue Note Andrzej Łukasik:
bluenote@bluenote.waw.pl, www.bluenote.waw.pl

Partnerzy: STOART

Patronat medialny sprawują: Jazz Forum, Jazz Press, Radio Rekord 106.2 FM, Telewizja Dami, Portal CoZaDzien.pl, Tygodnik „7 Dni”, Radio Radom, Radio Plus Radom.

BLUE NOTE Agencja Artystyczna

realizacja: estinet.pl

BLUE NOTE AGENCJA ARTYSTYCZNA

02-786 Warszawa,
ul. Zamiany 9/8

phone 48 22 641 90 30
mobile 48 605 588 042

bluenote@bluenote.waw.pl