26
07
2020

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Długosiodło,GCKSiR ul.Królowej Jadwigi 36, godz. 17:00
21
07
2020

ANDRZEJ ZAUCHA SONGBOOK. JANUSZ SZROM,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ANDRZEJ ŁUKASIK,MARCIN JAHR

Chodzież, Amfiteatr, ul. Strzelecka 15, godz.19:00
28
06
2020

STRING CONNECTION – KRZESIMIR DĘBSKI,KRZYSZTOF ŚCIERAŃSKI,KRZYSZTOF PRZYBYŁOWICZ

Sanok,Sanocki Dom Kultury,ul.Mickiewicza 24,godz.19:00
29
03
2020

STRING CONNECTION – KRZESIMIR DĘBSKI,ANDRZEJ OLEJNICZAK,KRZYSZTOF ŚCIERAŃSKI,KRZYSZTOF PRZYBYŁOWICZ

Sanok,Sanocki Dom Kultury,ul.Mickiewicza 24,godz.19:00
28
03
2020

STRASZNI PANOWIE TRZEJ – JANUSZ SZROM,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ANDRZEJ ŁUKASIK

Legionowo,Sala widowiskowa Ratusza Miejskiego w Legionowie,ul.Piłsudskiego 41,godz.19:00
26
03
2020

ANDRZEJ OLEJNICZAK TRIO – ANDRZEJ OLEJNICZAK,MICHAŁ BARAŃSKI,MICHAL MIŚKIEWICZ

WARSZAWA,NOK,ul. Na Uboczu 3, godz.19:30
14
03
2020

TRIO 4 CHET – ROBERT MAJEWSKI,MICHAL TOKAJ, SLAWOMIR KURIEWICZ

Pruszków,Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego im. Stefana Woydy.pl. Jana Pawła II 2,godz.19:00
13
03
2020

JAZZ SEBASTIAN BACH w ramach X Festiwalu Oper Barokowych – AGNIESZKA WILCZYŃSKA,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI, ORKIESTRA INSTRUMENTÓW DAWNYCH OPERY KAMERALNEJ pod dyrekcją MARCINA SOMPOLIŃSKIEGO

Warszawa,Basen Artystyczny, ul Konopnickiej 6, godz.19:00
08
03
2020

WILCZE JAGODY – AGNIESZKA WILCZYŃSKA,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI

Warszawa,Domu Kultury Włochy przy ul. Chrobrego 27,godz.godz.18:00
08
03
2020

KRZYSZTOF KILJAŃSKI-SWING TIME – KRZYSZTOF KILJAŃSKI,HENRYK MIŚKIEWICZ,ROBERT MAJEWSKI,PAWEŁ PERLIŃSKI,ANDRZEJ ŁUKASIK,MARCIN JAHR.

Kielce, Kieleckie Centrum Kultury,Plac Moniuszki 2b, godz.18:00
01
03
2020

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO – CHOPIN. ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Rosja,Kaliningrad,Filharmonia Obwodowa im. Swietłanowa, godz. 18:00
24
02
2020

ANDRZEJ ZAUCHA SONGBOOK – JANUSZ SZROM,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ANDRZEJ ŁUKASIK,MARCIN JAHR

Warszawa,Mazowiecki Instytut Kultury, ul. Elektoralna 12, godz.19:00
31
01
2020

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO – CHOPIN. ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Łowicz,Muzeum w Łowiczu, Stary Rynek 5/7,sala barokowa, godz.18:00
29
01
2020

ANDRZEJ ZAUCHA-SONGBOOK. JANUSZ SZROM,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ANDRZEJ ŁUKASIK,MARCIN JAHR

Grodzisk Mazowiecki,Mediateka,ul.3 Maja 57, godz.19:30
23
01
2020

CICHO,CICHO PASTUSZKOWIE- KOLĘDY I PASTORALKI WŁODZIMIERZA NAHORNEGO i BOGDANA LOEBLA. AGNIESZKA WILCZYŃSKA,JANUSZ SZROM,WŁODZIMIERZ NAHORNY,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ANDRZEJ ŁUKASIK

Zakopane,Kościół Świętego Krzyża , ul. Chałubińskiego 30, godz.17:00
22
01
2020

KONCERT KARNAWAŁOWY-SWING TIME AGNIESZKA WILCZYŃSKA,JANUSZ SZROM,WŁODZIMIERZ NAHORNY,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ANDRZEJ ŁUKASIK

Zakopane,Willa Kmicic,ul.Stanisława Staszica 11a,godz.19:00
19
01
2020

JERZY “DUDUŚ” MATUSZKIEWICZ-90 LAT MINĘŁO. AGNIESZKA WILCZYŃSKA,ROBERT MAJEWSKI, ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI.

Warszawa,Studio Koncertowym im. W.Lutosławskiego, ul. Modzelewskiego 59,początek koncertu godz.19:00. Koncert transmitowany na żywo w programie PR I.
11
01
2020

KRZYSZTOF KOMEDA-SONGBOOK. JANUSZ SZROM,PAWEŁ PERLIŃSKI,ANDRZEJ ŁUKASIK, KRZYSZTOF SZMAŃDA

Wawer,Wawerskie Centrum Kultury,ul. Żegańska 1a, godz.19:00
31
12
2019

KRZYSZTOF KILJAŃSKI-SWING TIME – KRZYSZTOF KILJAŃSKI,HENRYK MIŚKIEWICZ,ROBERT MAJEWSKI,PAWEŁ PERLIŃSKI,ANDRZEJ ŁUKASIK,MARCIN JAHR.

Bydgoszcz, Koncert Sylwestrowy na Starym Rynku, godz.22:15
22
12
2019

CICHO,CICHO PASTUSZKOWIE- KOLĘDY I PASTORAŁKI W.NAHORNEGO i B.LOEBLA – JANUSZ SZROM,WŁODZIMIERZ NAHORNY,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ANDRZEJ ŁUKASIK

Chorzów,CHORZÓW MDK BATORY,UL.St. Batorego 6, godz.17:00
21
12
2019

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO / BACH – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Tychy,Mediateka,ul. Piłsudskiego 16, godz.19:00
19
12
2019

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Warszawa,Event w Ufficio Primo, ul. Wspólna 62,godz.21:00
12
12
2019

KRZYSZTOF KILJAŃSKI-SWING TIME – KRZYSZTOF KILJAŃSKI,HENRYK MIŚKIEWICZ,ROBERT MAJEWSKI,PAWEŁ PERLIŃSKI,ANDRZEJ ŁUKASIK,MARCIN JAHR.

Warszawa, Event dla SWPS ul. Chodakowska 19/31, godz.17:00
06
12
2019

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Warszawa,Event w SGGW, ul. Ciszewskiego 6, budynek 46, godz. 20.15
05
12
2019

WILCZE JAGODY – AGNIESZKA WILCZYŃSKA,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI

Warszawa,Studio im. W.Szpilmana, al. Niepodległości 77/85, godz.20:00 Koncert transmitowany na żywo.
01
12
2019

ANDRZEJ ZAUCHA-SONGBOOK – JANUSZ SZROM,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ANDRZEJ ŁUKASIK,MARCIN JAHR

Warszawa,Domu Kultury Włochy przy ul. Chrobrego 27,godz.godz.18:00
26
11
2019

AGNIESZKA WILCZYŃSKI i ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO – AGNIESZKA WILCZYŃSKA,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Warszawa,Aula Politechniki Warszawskiej, Pl.Politechniki 1, godz.20:00
09
11
2019

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Niemcy,Museum Kunstpalast, Ehrenhof 4-5, 40479 Düsseldorf, godz.20:00
08
11
2019

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO / BACH – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Wawerskie Centrum Kultury ul. Żegańska 1a, godz.19:00
29
10
2019

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO / BACH – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Kościół Parafialny Ewangelicko Augsburski w Mrągowie, ul. Kościelna 2, godz.20:00
28
10
2019

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO / BACH – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Warszawa,NOK, ul. Na Uboczu 3, godz.19:30
27
10
2019

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO / BACH – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Bydgoszcz,Aula Copernicanum UKW,ul. Kopernika 1,godz.17:00
23
10
2019

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO / BACH – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Grodzisk Mazowiecki,Ośrodek Kultury Gminy Grodzisk Mazowiecki,ul. Spółdzielcza 9, godz.19:30
20
10
2019

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO / BACH – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Chrzęsne,Pałac w Chrzęsnem,ul. Palacowa 1,godz.16:00
19
10
2019

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO / BACH – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Radzyń Podlaski,Sala kina Oranżeria Radzyńskiego Ośrodka Kultury,ul. Jana Pawła II nr.4, godz.18:00
04
10
2019

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO / BACH – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Warszawa,Okęcka Sala Widowiskowa,1 Sierpnia 36A, godz.19:00
27
09
2019

WILCZE JAGODY – AGNIESZKA WILCZYŃSKA,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,STANISŁAW TYM,ANDRZEJ PONIEDZIELSKI

Warszawa,Centrum Łowicka,ul.Łowicka 21,godz.18:00
26
09
2019

ANDRZEJ ZAUCHA-SONGBOOK – JANUSZ SZROM,PAWEŁ PERLIŃSKI,ANDRZEJ ŁUKASIK,MARCIN JAHR

Warszawa,NOK,ul.Na Uboczu 3, godz.19:30
17
09
2019

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO / BACH – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Warszawa,Event dla firmy Dendtos,Elektrowni Powiśle,ul. Zajęcza 2, godz.20:00
08
09
2019

SZPILMAN – AGNIESZKA WILCZYŃSKA,ROBERT MAJEWSKI,PAWEŁ PERLIŃSKI,ANDRZEJ ŁUKASIK,MARCIN JAHR

Warszawa,Kawiarnia "Babel",ul. Próżna 5, godz.16:00
04
09
2019

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Krynica Zdrój,Forum Ekonomiczne,godz.22:00
31
08
2019

TO OSTATNIA NIEDZIELA – AGNIESZKA WILCZYŃSKA,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Pruszków,Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego,Pl.Jana Pawła II 2, godz.18:00
30
08
2019

KSZYSZTOF KOMEDA-SONGBOOK – JANUSZ SZROM,PAWEŁ PERLIŃSKI,ANDRZEJ ŁUKASIK,SEBASTIAN FRANKIEWICZ

Lidzbark Warmiński,Mały Amfiteatr przy ul. Słowackiego 4, godz 19:00
18
08
2019

KSZYSZTOF KOMEDA-SONGBOOK – JANUSZ SZROM,PAWEŁ PERLIŃSKI,ANDRZEJ ŁUKASIK, KRZYSZTOF SZMAŃDA

Bydgoszcz,Scena na Wodzie przy Operze Nova,ul. Marszałka Ferdynanda Focha 5, godz.19:00
29
06
2019

JERZY “DUDUŚ” MATUSZKIEWICZ-90 LAT MINĘŁO – AGNIESZKA WILCZYŃSKA,ROBERT MAJEWSKI, ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Lidzbark Warmiński,Mały Amfiteatr przy ul. Słowackiego 4, godz 18:00
07
06
2019

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO / BACH – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Waplewo Wielkie 82-410,Pałac, godz.17:00
17
05
2019

JERZY “DUDUŚ” MATUSZKIEWICZ-90 LAT MINĘŁO – AGNIESZKA WILCZYŃSKA,ROBERT MAJEWSKI, ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Włocławek,Centrum Kultury Browar B,ul.Łęgska 28, godz.18
10
05
2019

ANDRZEJ ZAUCHA-SONGBOOK – JANUSZ SZROM,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, ANDRZEJ ŁUKASIK,MARCIN JAHR

Trzebinia, TCK Dwór Zieleniewskich, ul.Piłsudskiego 47a, godz. 19:00
07
05
2019

WILCZE JAGODY- AGNIESZKA WILCZYŃSKA,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI

Warszawa-Ursus, DK Arsus, ul. Traktorzystów 14, godz 18:40
28
03
2019

MACIEJ SIKAŁA TRIO-MACIEJ SIKAŁA, ANDRZEJ ŚWIĘS, ŁUKASZ ŻYTA

Sanok,Festiwal Gwiazdy Jazzu w Sanockim Domu Kultury, ul.Mickiewicza 23, godz. 19:00
24
02
2019

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI-MUZYKA POLSKA – AGNIESZKA WILCZYŃSKA,HENRYK MIŚKIEWICZ,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Poznań, Aula UAM ul.Wieniawskiego 1, godz.19:30
13
02
2019

JERZY “DUDUŚ” MATUSZKIEWICZ-90 LAT MINĘŁO – AGNIESZKA WILCZYŃSKA,ROBERT MAJEWSKI, ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Grodzisk Mazowiecki,Mediateka u zbiegu ulic Bartniaka i 3 Maja, godz. 19:30
09
02
2019

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Warszawa,12on14 Club, ul.Noakowskiego 16, godz.19:00 i 21:30
02
02
2019

TRIO 4 CHET – ROBERT MAJEWSKI,MICHAŁ TOKAJ,SŁWEK KURKIEWICZ

Warszawa,12on14 Club, ul.Noakowskiego 16, godz.19:00 i 21:30
22
01
2019

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO / BACH – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

KATOWICE,Sala Kameralna NOSPR, pl.Kilara 1, godz.19:30
21
12
2018

ANDRZEJ ZAUCHA SONG BOOK – JANUSZ SZROM,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, ANDRZEJ ŁUKASIK,MARCIN JAHR

Pszczyna, Muzeum Zamkowe, ul.Brama Wybrańców 1, godz.18:00
15
12
2018

Muzyka Polska na 100 lecie Niepodległości – AGNIESZKA WILCZYŃSKA, ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Kraków, Filharmonia im.K.Szymanowskiego,ul.Zwierzyniecka 1, godz.18:00
14
12
2018

JERZY “DUDUŚ” MATUSZKIEWICZ-90 LAT MINĘŁO-AGNIESZKA WILCZYŃSKA,ROBERT MAJEWSKI, ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Siedlce,Centrum Kultury i Sztuki,ul.Biskupa Ignacego Świrskiego 31,godz. 19:00
25
11
2018

ANDRZEJ ZAUCHA SONG BOOK – JANUSZ SZROM,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, ANDRZEJ ŁUKASIK,MARCIN JAHR

Warszawa, Quality Studio, ul. Konwiktorska 7, godz.19:00
23
11
2018

TRIBUTE TO HENRYK MAJEWSKI – ROBERT MAJEWSKI,JAN “PTASZYN” WRÓBLEWSKI, HENRYK MIŚKIEWICZ, ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Warszawa,12on14 Club, ul.Noakowskiego 16, godz.19:00 i 21:00
20
11
2018

JERZY “DUDUŚ” MATUSZKIEWICZ-90 LAT MINĘŁO – AGNIESZKA WILCZYŃSKA,ROBERT MAJEWSKI, ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Toruń,Dwór Artusa, Rynek Staromiejski 6, godz. 19:00
13
11
2018

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Warszawa
09
11
2018

GRAŻYNA AUGUŚCIK / JAROSŁAW BESTER

Płock,Sala POKiS, ul. Jakubowskiego 10, godz.19:00
03
11
2018

JERZY “DUDUŚ” MATUSZKIEWICH-90 LAT MINEŁO – AGNIESZKA WILCZYŃSKA,ROBERT MAJEWSKI, ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Warszawa, Natoliński Ośrodek Kultury, ul. Na Uboczu 3, godz. 19:00
01
11
2018

ANDRZEJ JAGODZIŃSKA / BACH – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Bydgoszcz Jazz Festiwal, Teatr Polski, Al. Mickiewicza 3, godz.19:00
31
10
2018

ANDRZEJ JAGODZIŃSKA / BACH – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Gliwice, Festiwal Muzyki Dawnej, Ewangelicki kościół Zbawiciela , ul. Jagiellońska 19, godz.18:00
28
10
2018

ANDRZEJ ZAUCHA SONG BOOK – JANUSZ SZROM,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, ANDRZEJ ŁUKASIK,KRZYSZTOF SZMAŃDA

Opole, Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera, ul. Krakowska 24, godz.18:00
22
10
2018

JERZY “DUDUŚ” MATUSZKIEWICH-90 LAT MINEŁO – AGNIESZKA WILCZYŃSKA,ROBERT MAJEWSKI, ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Puławy, Hotel Trzy Korony, ul.6 Sierpnia 43 b, godz.18:00
21
10
2018

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI REQUIEM – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, GRAŻYNA AUGUŚCIK, AGNIESZKA WILCZYŃSKA, WOJCIECH MYRCZEK, ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI oraz CHÓR CAMERATA SILESIA pod dyrekcją ANNY SZOSTAK

Katowice, sala NOSPR, Pl.W.Kilara 1, godz.18:00
19
10
2018

NAGRODY MIASTA KRAKOWA 2018 – ROBERT MORAWSKI – fortepian

Kraków,UM Krakowa,pl. Wszystkich Św. 3-4, sala im. S.Wyspiańskiego, godz. 12:00
13
10
2018

ANDRZEJ ZAUCHA SONG BOOK – JANUSZ SZROM,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, ANDRZEJ ŁUKASIK,KRZYSZTOF SZMAŃDA

Warszawa-Pyry,Biblioteka Publiczna, ul.6 Sierpnia 23, godz. 18:00
12
10
2018

ANDRZEJ ZAUCHA SONG BOOK – JANUSZ SZROM,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, ANDRZEJ ŁUKASIK,KRZYSZTOF SZMAŃDA

Ryjewo,Gminna Biblioteką Publiczną, ul. Grunwaldzka 63A, godz. 19:00
05
10
2018

MUZYKA POLSKA na 100 LECIE WOLNOSCI – AGNIESZKA WILCZYŃSKA,ANNA GADT, ROBERT MAJEWSKI, MICHAŁ TOKAJ, WOJCIECH PULCYN, SEBASTIAN FRANKIEWICZ

Warszawa-Ursus, DK ARSUS, ul. Traktorzystów 14, godz.18:00
05
10
2018

MUZYKA POLSKA – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,HENRYK MIŚKIEWICZ,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI oraz ORKIESTRA AUKSO

TYCHY,FESTIWAL AUKSODRONE 2018,MEDIATEKA,ul. Piłsudskiego 16, godz.19:30
29
09
2018

ANDRZEJ ZAUCHA SONG BOOK – JANUSZ SZROM,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, ANDRZEJ ŁUKASIK,MARCIN JAHR

Dąbrowa Górnicza,Park Zielona, ul.Letnia,godz.16:00
24
09
2018

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

WARSZAWA,HOTEL WESTIN,ul.J.Pawła II 21, godz.17:00
24
09
2018

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

WARSZAWA,HOTEL WESTIN,ul.J.Pawła II 21, godz.17:00.
18
09
2018

JERZY BARTZ – Jerzy Bartz,Iza Zając,Jarek Małys,Andrzej Łukasik

Kraków
13
09
2018

JERZY BARTZ – Jerzy Bartz,Iza Zając,Jarek Małys,Andrzej Łukasik

Warszawa
09
09
2018

STRASZNI PANOWIE TRZEJ – Janusz Szrom, Andrzej Jagodziński, Andrzej Łukasik

Warszawa, kawiarnia Babel, ul. Próżna 5, godz.15:00
07
09
2018

ANDRZEJ OLEJNICZAK TRIO- Andrzej Olejniczak,Michał Barański,Michał Miśkiewicz

Warszawa, 12on14 Club.ul.Lwowska 16, godz.19 i 21
05
09
2018

JERZY “DUDUŚ” MATUSZKIEWICZ-90 LAT MINĘŁO – AGNIESZKA WILCZYŃSKA,ROBERT MAJEWSKI,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI, CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Mijeskim Centrum Kultury w Bydgoszczy ul. Marcinkowskiego 12 – 14, godz. 19:00
02
09
2018

KRYSTYNA JANDA-RECITAL – Krystyna Janda,Wojciech Borkowski,Marek Wroński Andrzej Łukasik, Adam Lewandowski

Brzeziny,godz 20:00
01
09
2018

ANDRZEJ OLEJNICZAK TRIO- Andrzej Olejniczak,Michał Barański,Łukasz Żyta

Zduńska Wola
22
03
2018

ANDRZEJ ZAUCHA SONG BOOK – JANUSZ SZROM,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, ANDRZEJ ŁUKASIK,MARCIN JAHR

Pszczyna, Muzeum Zamkowe, ul.Brama Wybrańców 1. Pierwszy koncert godz.16:00, drugi koncert godz 19:00
19
11
2017

„W HOŁDZIE WOLNOŚCI”- ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, AGNIESZKA WILCZYŃSKA, NULA STANKIEWICZ, ROBERT MAJEWSKI, JANUSZ STROBEL,ANDRZEJ ŁUKASIK, CZESŁAW „MAŁY”BARTKOWSKI

Australia, Brisbane, Dom Polski w Milton.
16
11
2017

„W HOŁDZIE WOLNOŚCI”- ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, AGNIESZKA WILCZYŃSKA, NULA STANKIEWICZ, ROBERT MAJEWSKI, JANUSZ STROBEL, ANDRZEJ ŁUKASIK, CZESŁAW „MAŁY”BARTKOWSKI

Australia, Sydney, Club Polski w Ashfield.
14
11
2017

„W HOŁDZIE WOLNOŚCI”- ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, AGNIESZKA WILCZYŃSKA, NULA STANKIEWICZ, ROBERT MAJEWSKI, JANUSZ STROBEL, ANDRZEJ ŁUKASIK, CZESŁAW „MAŁY”BARTKOWSKI

Australia, Canberra, Ambasada RP.
12
11
2017

“OSIECKA/MŁYNARSKI” – NULA STANKIEWICZ, AGNIESZKA WILCZYŃSKA, ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, JANUSZ STROBEL ROBERT MAJEWSKI, ANDRZEJ ŁUKASIK, CZESŁAW „MAŁY” BARTKOWSKI

Australia, Melbourne, PolishFestival@FedSq, Deakin Edge, Federation Square
11
11
2017

„W HOŁDZIE WOLNOŚCI”- ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, AGNIESZKA WILCZYŃSKA, NULA STANKIEWICZ, ROBERT MAJEWSKI, JANUSZ STROBEL,ANDRZEJ ŁUKASIK, CZESŁAW „MAŁY” BARTKOWSKI

Australia, Melbourne, Polish Club, Albion, -"W hołdzie wolności"
30
10
2017

JERZY BARTZ TRIO – J. BARTZ, J.MAŁYS, A. ŁUKASIK

Warszawa, Świętojerska 3/5, godz. 19:00
24
10
2017

TRIBUTE TO HENRYK MAJEWSKI – R.MAJEWSKI, J.PTASZYN WRÓBLEWSKI, H. MIŚKIEWICZ, A. JAGODZIŃSKI, A. CEGIELSKI, Cz. BARTKOWSKI

Katowice, NOSPR, pl. Kilara 1, godz. 19:30
19
10
2017

STRASZNI PANOWIE TRZEJ – J. SZROM, A. JAGODZIŃSKI, A. ŁUKSIASIK

Warszawa, Kawiarnia Nowy Świat Muzyki, Nowy Świat 63 godz. 19:00
29
09
2017

EWA BEM i WOJCIECH MAJEWSKI

Warszawa, Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21, godz. 19:00
24
09
2017

WAROWNYM GRODEM – A. WILCZYŃSKA, A. JAGODZIŃSKI, A. CEGIELSKI, CZ. BARTKOWSKI

Gliwice, Ewangelicki kościół Zbawiciela, ul. Jagiellońska 19, godz. 18:00
17
09
2017

EWA BEM z big bandem Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie pod dyrekcją PIOTRA KOSTRZEWY

Warszawa-Żoliborz, scena plenerowa przy fontannie - Park Stefana Żeromskiego, godz. 19:00
15
09
2017

STRASZNI PANOWIE TRZEJ – J. SZROM, A. JAGODZIŃSKI, A. ŁUKSIASIK

Hiszpania, Barcelona, Luz de Gas, Carrer de Muntaner 246, godz. 20:00
01
09
2017

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO – A. JAGODZIŃSKI, A. CEGIELSKI, CZ. BARTKOWSKI

Warszaw, Club 12on 14, ul. Noakowskiego 16, godz. 20:30
27
08
2017

EWA BEM z zespołem- A.JAGODZIŃSKI, R. MAJEWSKI, A. CEGIELSKI, CZ.BARTKOWSKI.

Warszawa, Amfiteatr w Parku Sowińskiego, Elekcyjna 17, godz. 19:00
26
08
2017

WAROWNYM GRODEM – A.WILCZYŃSKA, A.JAGODZIŃSKI, A. CEGIELSKI, CZ. BARTKOWSKI

Pszczyna, Muzeum Zamkowe, Brama Wybrańców 1. godz. 18:00

BLUE NOTE Agencja Artystyczna

realizacja: estinet.pl