28
03
2019

MACIEJ SIKAŁA TRIO-MACIEJ SIKAŁA, ANDRZEJ ŚWIĘS, ŁUKASZ ŻYTA

Sanok,Festiwal Gwiazdy Jazzu w Sanockim Domu Kultury, ul.Mickiewicza 23, godz. 19:00
24
02
2019

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI-MUZYKA POLSKA – AGNIESZKA WILCZYŃSKA,HENRYK MIŚKIEWICZ,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Poznań, Aula UAM ul.Wieniawskiego 1, godz.19:30
13
02
2019

JERZY “DUDUŚ” MATUSZKIEWICZ-90 LAT MINĘŁO – AGNIESZKA WILCZYŃSKA,ROBERT MAJEWSKI, ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Grodzisk Mazowiecki,Mediateka u zbiegu ulic Bartniaka i 3 Maja, godz. 19:30
09
02
2019

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Warszawa,12on14 Club, ul.Noakowskiego 16, godz.19:00 i 21:30
02
02
2019

TRIO 4 CHET – ROBERT MAJEWSKI,MICHAŁ TOKAJ,SŁWEK KURKIEWICZ

Warszawa,12on14 Club, ul.Noakowskiego 16, godz.19:00 i 21:30
22
01
2019

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO / BACH – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

KATOWICE,Sala Kameralna NOSPR, pl.Kilara 1, godz.19:30
21
12
2018

ANDRZEJ ZAUCHA SONG BOOK – JANUSZ SZROM,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, ANDRZEJ ŁUKASIK,MARCIN JAHR

Pszczyna, Muzeum Zamkowe, ul.Brama Wybrańców 1, godz.18:00
15
12
2018

Muzyka Polska na 100 lecie Niepodległości – AGNIESZKA WILCZYŃSKA, ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Kraków, Filharmonia im.K.Szymanowskiego,ul.Zwierzyniecka 1, godz.18:00
14
12
2018

JERZY “DUDUŚ” MATUSZKIEWICZ-90 LAT MINĘŁO-AGNIESZKA WILCZYŃSKA,ROBERT MAJEWSKI, ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Siedlce,Centrum Kultury i Sztuki,ul.Biskupa Ignacego Świrskiego 31,godz. 19:00
25
11
2018

ANDRZEJ ZAUCHA SONG BOOK – JANUSZ SZROM,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, ANDRZEJ ŁUKASIK,MARCIN JAHR

Warszawa, Quality Studio, ul. Konwiktorska 7, godz.19:00
23
11
2018

TRIBUTE TO HENRYK MAJEWSKI – ROBERT MAJEWSKI,JAN “PTASZYN” WRÓBLEWSKI, HENRYK MIŚKIEWICZ, ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Warszawa,12on14 Club, ul.Noakowskiego 16, godz.19:00 i 21:00
20
11
2018

JERZY “DUDUŚ” MATUSZKIEWICZ-90 LAT MINĘŁO – AGNIESZKA WILCZYŃSKA,ROBERT MAJEWSKI, ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Toruń,Dwór Artusa, Rynek Staromiejski 6, godz. 19:00
13
11
2018

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Warszawa
09
11
2018

GRAŻYNA AUGUŚCIK / JAROSŁAW BESTER

Płock,Sala POKiS, ul. Jakubowskiego 10, godz.19:00
03
11
2018

JERZY “DUDUŚ” MATUSZKIEWICH-90 LAT MINEŁO – AGNIESZKA WILCZYŃSKA,ROBERT MAJEWSKI, ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Warszawa, Natoliński Ośrodek Kultury, ul. Na Uboczu 3, godz. 19:00
01
11
2018

ANDRZEJ JAGODZIŃSKA / BACH – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Bydgoszcz Jazz Festiwal, Teatr Polski, Al. Mickiewicza 3, godz.19:00
31
10
2018

ANDRZEJ JAGODZIŃSKA / BACH – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Gliwice, Festiwal Muzyki Dawnej, Ewangelicki kościół Zbawiciela , ul. Jagiellońska 19, godz.18:00
28
10
2018

ANDRZEJ ZAUCHA SONG BOOK – JANUSZ SZROM,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, ANDRZEJ ŁUKASIK,KRZYSZTOF SZMAŃDA

Opole, Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera, ul. Krakowska 24, godz.18:00
22
10
2018

JERZY “DUDUŚ” MATUSZKIEWICH-90 LAT MINEŁO – AGNIESZKA WILCZYŃSKA,ROBERT MAJEWSKI, ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Puławy, Hotel Trzy Korony, ul.6 Sierpnia 43 b, godz.18:00
21
10
2018

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI REQUIEM – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, GRAŻYNA AUGUŚCIK, AGNIESZKA WILCZYŃSKA, WOJCIECH MYRCZEK, ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI oraz CHÓR CAMERATA SILESIA pod dyrekcją ANNY SZOSTAK

Katowice, sala NOSPR, Pl.W.Kilara 1, godz.18:00
19
10
2018

NAGRODY MIASTA KRAKOWA 2018 – ROBERT MORAWSKI – fortepian

Kraków,UM Krakowa,pl. Wszystkich Św. 3-4, sala im. S.Wyspiańskiego, godz. 12:00
13
10
2018

ANDRZEJ ZAUCHA SONG BOOK – JANUSZ SZROM,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, ANDRZEJ ŁUKASIK,KRZYSZTOF SZMAŃDA

Warszawa-Pyry,Biblioteka Publiczna, ul.6 Sierpnia 23, godz. 18:00
12
10
2018

ANDRZEJ ZAUCHA SONG BOOK – JANUSZ SZROM,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, ANDRZEJ ŁUKASIK,KRZYSZTOF SZMAŃDA

Ryjewo,Gminna Biblioteką Publiczną, ul. Grunwaldzka 63A, godz. 19:00
05
10
2018

MUZYKA POLSKA na 100 LECIE WOLNOSCI – AGNIESZKA WILCZYŃSKA,ANNA GADT, ROBERT MAJEWSKI, MICHAŁ TOKAJ, WOJCIECH PULCYN, SEBASTIAN FRANKIEWICZ

Warszawa-Ursus, DK ARSUS, ul. Traktorzystów 14, godz.18:00
05
10
2018

MUZYKA POLSKA – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,HENRYK MIŚKIEWICZ,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI oraz ORKIESTRA AUKSO

TYCHY,FESTIWAL AUKSODRONE 2018,MEDIATEKA,ul. Piłsudskiego 16, godz.19:30
29
09
2018

ANDRZEJ ZAUCHA SONG BOOK – JANUSZ SZROM,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, ANDRZEJ ŁUKASIK,MARCIN JAHR

Dąbrowa Górnicza,Park Zielona, ul.Letnia,godz.16:00
24
09
2018

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

WARSZAWA,HOTEL WESTIN,ul.J.Pawła II 21, godz.17:00
24
09
2018

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO – ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI,CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

WARSZAWA,HOTEL WESTIN,ul.J.Pawła II 21, godz.17:00.
18
09
2018

JERZY BARTZ – Jerzy Bartz,Iza Zając,Jarek Małys,Andrzej Łukasik

Kraków
13
09
2018

JERZY BARTZ – Jerzy Bartz,Iza Zając,Jarek Małys,Andrzej Łukasik

Warszawa
09
09
2018

STRASZNI PANOWIE TRZEJ – Janusz Szrom, Andrzej Jagodziński, Andrzej Łukasik

Warszawa, kawiarnia Babel, ul. Próżna 5, godz.15:00
07
09
2018

ANDRZEJ OLEJNICZAK TRIO- Andrzej Olejniczak,Michał Barański,Michał Miśkiewicz

Warszawa, 12on14 Club.ul.Lwowska 16, godz.19 i 21
05
09
2018

JERZY “DUDUŚ” MATUSZKIEWICZ-90 LAT MINĘŁO – AGNIESZKA WILCZYŃSKA,ROBERT MAJEWSKI,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI,ADAM CEGIELSKI, CZESŁAW “MAŁY” BARTKOWSKI

Mijeskim Centrum Kultury w Bydgoszczy ul. Marcinkowskiego 12 – 14, godz. 19:00
02
09
2018

KRYSTYNA JANDA-RECITAL – Krystyna Janda,Wojciech Borkowski,Marek Wroński Andrzej Łukasik, Adam Lewandowski

Brzeziny,godz 20:00
01
09
2018

ANDRZEJ OLEJNICZAK TRIO- Andrzej Olejniczak,Michał Barański,Łukasz Żyta

Zduńska Wola
22
03
2018

ANDRZEJ ZAUCHA SONG BOOK – JANUSZ SZROM,ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, ANDRZEJ ŁUKASIK,MARCIN JAHR

Pszczyna, Muzeum Zamkowe, ul.Brama Wybrańców 1. Pierwszy koncert godz.16:00, drugi koncert godz 19:00
19
11
2017

„W HOŁDZIE WOLNOŚCI”- ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, AGNIESZKA WILCZYŃSKA, NULA STANKIEWICZ, ROBERT MAJEWSKI, JANUSZ STROBEL,ANDRZEJ ŁUKASIK, CZESŁAW „MAŁY”BARTKOWSKI

Australia, Brisbane, Dom Polski w Milton.
16
11
2017

„W HOŁDZIE WOLNOŚCI”- ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, AGNIESZKA WILCZYŃSKA, NULA STANKIEWICZ, ROBERT MAJEWSKI, JANUSZ STROBEL, ANDRZEJ ŁUKASIK, CZESŁAW „MAŁY”BARTKOWSKI

Australia, Sydney, Club Polski w Ashfield.
14
11
2017

„W HOŁDZIE WOLNOŚCI”- ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, AGNIESZKA WILCZYŃSKA, NULA STANKIEWICZ, ROBERT MAJEWSKI, JANUSZ STROBEL, ANDRZEJ ŁUKASIK, CZESŁAW „MAŁY”BARTKOWSKI

Australia, Canberra, Ambasada RP.
12
11
2017

“OSIECKA/MŁYNARSKI” – NULA STANKIEWICZ, AGNIESZKA WILCZYŃSKA, ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, JANUSZ STROBEL ROBERT MAJEWSKI, ANDRZEJ ŁUKASIK, CZESŁAW „MAŁY” BARTKOWSKI

Australia, Melbourne, PolishFestival@FedSq, Deakin Edge, Federation Square
11
11
2017

„W HOŁDZIE WOLNOŚCI”- ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, AGNIESZKA WILCZYŃSKA, NULA STANKIEWICZ, ROBERT MAJEWSKI, JANUSZ STROBEL,ANDRZEJ ŁUKASIK, CZESŁAW „MAŁY” BARTKOWSKI

Australia, Melbourne, Polish Club, Albion, -"W hołdzie wolności"
30
10
2017

JERZY BARTZ TRIO – J. BARTZ, J.MAŁYS, A. ŁUKASIK

Warszawa, Świętojerska 3/5, godz. 19:00
24
10
2017

TRIBUTE TO HENRYK MAJEWSKI – R.MAJEWSKI, J.PTASZYN WRÓBLEWSKI, H. MIŚKIEWICZ, A. JAGODZIŃSKI, A. CEGIELSKI, Cz. BARTKOWSKI

Katowice, NOSPR, pl. Kilara 1, godz. 19:30
19
10
2017

STRASZNI PANOWIE TRZEJ – J. SZROM, A. JAGODZIŃSKI, A. ŁUKSIASIK

Warszawa, Kawiarnia Nowy Świat Muzyki, Nowy Świat 63 godz. 19:00
29
09
2017

EWA BEM i WOJCIECH MAJEWSKI

Warszawa, Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21, godz. 19:00
24
09
2017

WAROWNYM GRODEM – A. WILCZYŃSKA, A. JAGODZIŃSKI, A. CEGIELSKI, CZ. BARTKOWSKI

Gliwice, Ewangelicki kościół Zbawiciela, ul. Jagiellońska 19, godz. 18:00
17
09
2017

EWA BEM z big bandem Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie pod dyrekcją PIOTRA KOSTRZEWY

Warszawa-Żoliborz, scena plenerowa przy fontannie - Park Stefana Żeromskiego, godz. 19:00
15
09
2017

STRASZNI PANOWIE TRZEJ – J. SZROM, A. JAGODZIŃSKI, A. ŁUKSIASIK

Hiszpania, Barcelona, Luz de Gas, Carrer de Muntaner 246, godz. 20:00
01
09
2017

ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO – A. JAGODZIŃSKI, A. CEGIELSKI, CZ. BARTKOWSKI

Warszaw, Club 12on 14, ul. Noakowskiego 16, godz. 20:30
27
08
2017

EWA BEM z zespołem- A.JAGODZIŃSKI, R. MAJEWSKI, A. CEGIELSKI, CZ.BARTKOWSKI.

Warszawa, Amfiteatr w Parku Sowińskiego, Elekcyjna 17, godz. 19:00
26
08
2017

WAROWNYM GRODEM – A.WILCZYŃSKA, A.JAGODZIŃSKI, A. CEGIELSKI, CZ. BARTKOWSKI

Pszczyna, Muzeum Zamkowe, Brama Wybrańców 1. godz. 18:00
20
08
2017

EWA BEM z nonetem pod kierownictwem MICHAŁA TOMASZCZYKA

Gdynia, Ladys Jazz Festival, Teatr Muzyczny, pl. Grunwaldzki 1, godz. 20:00
18
08
2017

MŁYNARSKI/NAHORNY ”POGADAJ ZE MNĄ” – A.WILCZYŃSKA, J. SZROM, W. NAHORNY, A. ŁUKSIASIK, S. FRANKIEWICZ

Łódź, Geyer Music Factory, Centralne Muzeum Włókiennictwa ul. Piotrkowska 282, godz. 21.00.
12
08
2017

EWA BEM i BIG BAND WIESŁAWA PIEREGORÓLKI

Iława, Festiwal Złota Tarka, Amfiteatr im. Louisa Armstronga godz. 20:00
26
07
2017

EWA BEM i ANDRZEJ JAGODZIŃSKI

Kraków, Piwnica Pod Baranami, Św. Tomasza 26, godz.21:00
25
07
2017

TRIBUTE TO HENRYK MAJEWSKI – R.MAJEWSKI, J.PTASZYN WRÓBLEWSKI, ŁUKASZ POPRAWSKI, A. JAGODZIŃSKI, A. CEGIELSKI, Cz. BARTKOWSKI

Kraków, Piwnica Pod Baranami, Św. Tomasza 26, godz.21:00
22
07
2017

STRASZNI PANOWIE TRZEJ – J.SZROM, A.JAGODZIŃSKI, A.ŁUKASIK

Kraków, Harris Piano Jazz Bar, Rynek Glówny 28, godz. 21:30
16
07
2017

EWA BEM z zespołem- A.JAGODZIŃSKI, R. MAJEWSKI, A. CEGIELSKI,CZ.BARTKOWSKI

Warszawa, Dni Ursynowa, ul KEN 61, godz. 19:30
14
07
2017

EWA BEM z zespołem- JAN SMOCZYŃSKI, R. MAJEWSKI, A. CEGIELSKI,CZ.BARTKOWSKI

Kajetany, Koncert Charytatywny, Światowe Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu Kajetany, ul.Mokra 17, godz. 19:00
05
07
2017

EWA BEM – udział w Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach

Międzyzdroje, Amfiteatr, godz. 22:00
25
06
2017

EWA BEM z zespołem- A.JAGODZIŃSKI, R. MAJEWSKI, A. CEGIELSKI,CZ.BARTKOWSKI.

Białystok, BOK sala Forum, ul. Legionowa 5, godz. 21:00
24
06
2017

EWA BEM i ANDRZEJ JAGODZIŃSKI

Dobre Miasto, koncert w ramach Dżeztiwal , Stodoła Kultury, ul. Górna 22, godz.20:00
08
06
2017

EWA BEM z Big bandem Michała Tomaszczyka

Warszawa, Królikarnia, ul. Puławska 113A. godz.22:30
27
05
2017

EWA BEM z zespołem- A.JAGODZIŃSKI, A. CEGIELSKI, CZ.BARTKOWSKI

Warszawa, koncert poświęcony Wojciechowi Młynarskiemu, Centrum Łowicka,ul. Łowicka 21, godz. 19:00
26
05
2017

EWA BEM z zespołem- P. WYLEŻOŁ, R. MAJEWSKI, A. CEGIELSKI,CZ.BARTKOWSKI

Łódź, Aula Centrum Dydaktycznego UM, ul. Pomorska 247/249, godz. 20:00
21
05
2017

EWA BEM i ANDRZEJ JAGODZIŃSKI

Tarnogórskie Spotkania Jazzowe, TCK, ul. Jana III Sobieskiego 7, godz.19:00
20
05
2017

EWA BEM z big bandem LOTHARA DZIWOKI

Żory, X Easy Jazz Festival Żory, „Scena na Starówce” ul. Kościuszki 3. godz.20:00
13
05
2017

EWA BEM z zespołem- P. WYLEŻOŁ, R. MAJEWSKI, A. CEGIELSKI,CZ.BARTKOWSKI

Poznań, Sala Ziemi Międzynarodowych Targów Poznańskich, ul.Głogowska 18, godz. 16:30
05
05
2017

STRASZNI PANOWIE TRZEJ – J.SZROM, A.JAGODZIŃSKI, A. ŁUKASIK

Trzebinia, Dwór Zieleniewskich, ul. Piłsudskiego 47 a, godz. 18:00
21
04
2017

WOJTEK MAJEWSKI QUARTET- ZAMYŚLENIE – WOJTEK MAJEWSKI, MACIEJ SIKAŁA, SŁAWOMIR KURKIEWICZ, MICHAŁ MIŚKIEWICZ

Warszawa, 12on14 CLUB, ul. Noakowskiego 16, godz. 20:30
09
04
2017

TRIO 4 CHET – ROBERT MAJEWSKI, MICHAŁ TOKAJ, SŁAWOMIR KURKIEWICZ

Piotrków Trybunalski - Muzeum Okręgowe, ul. Zamkowy 4, godz.18:00
07
04
2017

JANUSZ SZROM-C’EST LA VIE – JANUSZ SZROM, ANDRZEJ JAGODZIŃSKI, ANDRZEJ ŁUKASIK, MARCIN JAHR

Częstochowa, Miejski Domu Kultury przy ul. Łukasińskiego 50/ 68, godz. 19:00
07
04
2017

TRIO 4 CHET – ROBERT MAJEWSKI, MICHAŁ TOKAJ, SŁAWOMIR KURKIEWICZ

Warszawa,12on14 CLUB, ul. Noakowskiego 16, godz. 20:30
29
03
2017

EWA BEM z zespołem- A.JAGODZIŃSKI, R.MAJEWSKI, A.CEGIELSKI, CZ.BARTKOWSKI

Warszawa, Muzyczne Studio PR im. A. Osieckiej, ul.Myśliwiecka 3/5/7, godz. 19:00
27
03
2017

EWA BEM i ANDRZEJ JAGODZIŃSKI z zespołem JANA PTASZYNA WRÓBLEWSKIEGO

Warszawa, Studio Koncertowe PR im. W. Lutosławskiego ul.Modzelewskiego 59, godz.19:00
04
03
2017

EWA BEM z zespołem- P.WYLEŻOŁ, R.MAJEWSKI, A.CEGIELSKI, CZ.BARTKOWSKI

Warszawa, Teatr Roma, ul.Nowogrodzka 49, godz.19:30
02
03
2017

EWA BEM z zespołem- P.WYLEŻOŁ, R.MAJEWSKI, A.CEGIELSKI, CZ.BARTKOWSKI

Warszawa, Arkady Kubickiego, Pl.Zamkowy 4, godz. 19:30
21
02
2017

EWA BEM z Triem WOJCIECHA KAROLAKA i big bandem WIESŁAWA PIEREGORÓLKI

Bielsko-Biała, Teatr Polski w Bielsku-Białej, ul. 1 Maja 1, godz. 19:00
16
02
2017

EWA BEM z zespołem- A. JAGODZIŃSKI, R. MAJEWSKI, A. CEGIELSKI, CZ. BARTKOWSKI

Bolesławiec, BOK-Międzynarodowe Centrum Ceramiki w Bolesławcu, pl.Piłsudskiego 1c. godz. 19:00
11
02
2017

TRIO ANDRZEJA JAGODZIŃSKIEGO i AGNIESZKA WILCZYŃSKA – A. JAGODZIŃSKI, A. CEGIELSKI, CZ. BARTKOWSKI, A. WILCZYŃSKA oraz Orkiestra AUKSO pod dyr. MARKA MOSIA

Katowice, NOSPR, pl. Kilara 1, godz. 19:30
26
01
2017

EWA BEM i ANDRZEJ JAGODZIŃSKI

Warszawa, Arkady Kubickiego, Pl. Zamkowy 4, godz. 20:00
17
01
2017

EWA BEM i ANDRZEJ JAGODZIŃSKI

Warszawa, Recital, Restauracja Kuźnia Kulturalna, ul. Kostki Potockiego 24, godz. 19:00
16
01
2017

EWA BEM i ANDRZEJ JAGODZIŃSKI

Warszawa, Recital, Restauracja Kuźnia Kulturalna, ul. Kostki Potockiego 24, godz. 19:00
13
01
2017

EWA BEM z big bandem WIESŁAWA PIEREGORÓLKI

Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia, pl. Wolności 1, godz. 18:00
31
12
2016

EWA BEM z zespołem- A. JAGODZIŃSKI , R. MAJEWSKI, A. CEGIELSKI, CZ. BARTKOWSKI.

Katowice, NOSPR pl. Kilara 1, godz. 23:45
28
12
2016

EWA BEM i ANDRZEJ JAGODZIŃSKI

Toruń, Klub Lizard King, ul. Kopernika 3. Godz. 19:30
16
12
2016

EWA BEM z zespołem- A. JAGODZIŃSKI , R. MAJEWSKI, A. CEGIELSKI, CZ. BARTKOWSKI.

Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 1C. godz.12:00
14
12
2016

CICHO, CICHO PASTUSZKOWIE – A.WILCZYŃSKA, J.SZROM, W.NAHORNY, A.JAGODZIŃSKI, A. ŁUKASIK

Lublin, Teatr Stary, ul. Jezuicka 18, godz. 19
10
12
2016

CICHO, CICHO PASTUSZKOWIE – A.WILCZYŃSKA, J.SZROM, W.NAHORNY, A.JAGODZIŃSKI,A.ŁUKASIK

Pszczyna, Zamek, Brama Wybrańców 1, godz. 18:00
27
11
2016

EWA BEM z zespołem- P.PERLIŃSKI, R. MAJEWSKI, A. CEGIELSKI,CZ. BARTKOWSKI

Warszawa. Targi Muzyczne. PKiN, pl. Defilad 1. Godz.17:00
27
11
2016

STRASZNI PANOWIE TRZEJ – J.SZROM, A.JAGODZIŃSKI, A. ŁUKASIK i goście: H. MIŚKIEWICZ, A. LEWANDOWSKI

Opole, Filharmonia Opolska, ul. Krakowska 24, godz. 18:00
17
11
2016

EWA BEM z zespołem- A. JAGODZIŃSKI , R. MAJEWSKI, A. ŁUKASIK, CZ. BARTKOWSKI

Warszawa. Obchody 60 rocznicy klubu Stodoła. Aula Politechniki, Pl. Politechniki 1, godz. 20:00
11
11
2016

EWA BEM i WOJCIECH MAJEWSKI

Strzegom. Recital w SCK, ul. I.J.Paderewskiego 36, godz.17:00
30
10
2016

STRASZNI PANOWIE TRZEJ – J. SZROM, P. PERLIŃSKI, A. ŁUKASIK

Warszawa, Flora Caffe, Al. Ujazdowskie 4, godz. 18:00
28
10
2016

EWA BEM z zespołem- A. JAGODZIŃSKI , R. MAJEWSKI, A. CEGIELSKI, Cz. BARTKOWSKI

Olesno, XV edycja Festiwalu "Jazzobranie", MOK, ul. Wielkie Przedmieście 31, godz. 20:00
28
10
2016

AGNIESZKA WILCZYŃSKA, WŁODZIMIERZ NAHORNY, ANDRZEJ ŁUKASIK

Węgorzewo, WCK, ul. Generała Józefa Bema 14. Godz. 18:00
27
10
2016

EWA BEM i PIOTR WYLEŻOŁ

Warszawa. Recital. Restauracja Kuźnia Kulturalna, ul. Kostki Potockiego 24, godz. 20:30
26
10
2016

EWA BEM i PIOTR WYLEŻOŁ

Warszawa. Recital. Restauracja Kuźnia Kulturalna, ul. Kostki Potockiego 24, godz. 20:30
22
10
2016

EWA BEM z zespołem- A. JAGODZIŃSKI , R. MAJEWSKI, A. CEGIELSKI, Cz. BARTKOWSKI

Głogów, Miejski Ośrodek Kultury, Pl. Konstytucji 3 Maja 2. Początek koncertów godz. 19:00
16
10
2016

EWA BEM i ANDRZEJ JAGODZIŃSKI

Zielona Góra, Recital. Filharmonia Zielonogórska, Plac Powstańców Wielkopolskich 10, godz. 18:00

BLUE NOTE Agencja Artystyczna

realizacja: estinet.pl