Aktualności

WILCZE JAGODY – AGNIESZKA WILCZYŃSKA, ANDRZEJ JAGODZIŃSKI

08-07-2019

Na jesieni ukaże się płyta duetu Agnieszka Wilczyńska,Andrzej Jagodziński.Płyta zawierać będzie kompozycje A.Jagodzińskiego, do których teksty napisali:Stanisław Tym, Wiesława Sujkowska, Andrzej Poniedzielski, Jan Wołek i Agnieszka Wilczyńska.

Andrzej Jagodziński-Muzyka dla Wolności

16-05-2019

17 maja o godz.:4.15 i 11.00 na antenie TVP Polonia emitowany będzie projekt Andrzeja Jagodzińskiego „Muzyka polska – dla Zwycięstwa”. Koncert odbył się 24.02.2019 w Auli UAM w Poznaniu z okazji 100 rocznicy podpisania Rozejmu w Trewirze.
Wystąpili: Andrzej JagodzińskiAgnieszka WilczyńskaHenryk MiśkiewiczAdam CegielskiCzesław Bartkowski z towarzyszeniem Orkiestra Collegium Fdyrekcją Marcina Sompolińskiego.

Zapraszamy.

 

Trio Andrzeja Jagodzińskiego

28-06-2018

Najnowszym utworem skomponowanym przez Andrzeja Jagodzińskiego jest requiem napisane na trio jazzowe, troje improwizujących wokalistów jazzowych i chór mieszany. Utwór wyjątkowy, zbudowany jest zgodnie z klasyczną formą Requiem, ale przesiąknięty duchem i energią muzyki jazzowej.

Nowości w Blue Note

07-03-2018

Zapraszamy zainteresowanych do zapoznania się z nowymi projektami na naszej stronie oraz z nowymi artystami, z którymi rozpoczęliśmy współpracę w ostatnim czasie.

BLUE NOTE Agencja Artystyczna

realizacja: estinet.pl